Funkcjonalne, nowoczesne i komfortowe gotowe projekty domów

Wraz z uznaną na rynku pracownią projektową ARCHETON, przygotowaliśmy dla Państwa gotowe projekty domów. Wszystkie z nich zawierają innowacyjne, bezpieczne i komfortowe rozwiązania, w tym także systemy stropowe.

projekty domow archeton nowoczesne stropy

Zapewne zadają sobie Państwo pytania - co może być innowacyjnego w stropie? Przecież to trochę stali, pustaków i betonu, potrzebne także do budowy domu. Otóż nie! Innowacyjne systemy stropowe cechują się szybkością montażu, doskonałymi parametrami dźwiękoizolacyjności, świetną nośnością, równą powierzchnią, bez konieczności późniejszej obróbki, możliwością dowolnego wieszania ciężkich elementów w stropie, dowolnego układu ścianek działowych. Do tego dochodzą rygorystyczne normy ekologiczne. Czas, kiedy na budowie panował bałagan, walały się porozbijane pustaki to już przeszłość ;-)

Zachęcamy do porównania stropów, sami Państwo ocenią, który dla Was będzie najbardziej odpowiedni. I oczywiście do przejrzenia projektów domów, który będzie dla Was bezpieczny i komfortowy w życiu codziennym, przez kilkadziesiąt następnych lat :)

Dlaczego wybór odpowiedniego stropu jest tak istotny?

Wybór odpowiedniego systemu stropowego, jaki zamierzasz zastosować w swoim domu to jedna z najważniejszych decyzji podczas całej budowy. Postaramy się pomóc Tobie w podjęciu decyzji. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedniego Partnera i wyślesz zapytanie, a bezpłatnie wycenimy strop.

Pamiętaj - wycenimy Twój projekt zupełnie za darmo!
Wystarczy, że prześlesz nam swoje zapytanie, które trafi do jednego z producentów stropów.

Grupa producentów stropów - STROPY.pl pokrywa obszar całej Polski:

BETMIX Trzebiatów, FABRYKA STROPÓW Konarzyce, HENKOR Topólka, KONBET Poznań, KERAMZYT
SYSTEM
Szczecin, LUBAR Rybnik, NOVODO Kraków, STROPY Kielce, STROP-HURT Ożarów Mazowiecki, TADEJ Chróścice, BUMIS Klwów

Kontakt:
Szymon Kapela
Specjalista ds. Marketingu
tel.: +48 519 302 141    |    s.kapela@konbet.pl

Mapa partnerów STROPY.pl

Mapa producentów stropów - Partnerów grupy STROPY.pl


Powered by JS Network Solutions