Program Mieszkanie Plus - grupa STROPY.pl uczestnikiem konferencji BGK Nieruchomości

Mieszkanie Plus - od innowacji do inwestycji - Konferencja BGK Nieruchomości w Warszawie Mieszkanie Plus - od innowacji do inwestycji - Konferencja BGK Nieruchomości w Warszawie

Wczoraj w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie została zorganizowana konferencja spółki BGK Nieruchomości, poświęcona rządowemu programowi "Mieszkanie Plus".

"W programie Mieszkanie Plus chcemy budować nowoczesne mieszkania. Dzięki efektowi skali oraz zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i budowlanych, także technologii prefabrykowanych, modułowych, możemy ograniczyć koszt budowy. Duże zainteresowanie społeczeństwa tym programem, pokładane w nim nadzieje na własne M, jak również deklaracje polskich firm wykonawczych, architektów, inżynierów, świadczą o tym, że polskie budownictwo mieszkaniowe będzie się rozwijać. Warunki rozwoju takiego budownictwa przygotowujemy w ramach poszczególnych działań przewidzianych w Narodowym Programie Mieszkaniowym" - mówił wiceminister infrastruktury i budownictwa Tomasz Żuchowski.

Podstawowym założeniem konferencji było umożliwienie spotkania projektantów i architektów z producentami nowoczesnych technologii budowlanych. Mieszkania projektowane w nowych, trwałych i energooszczędnych technologiach to warunek powodzenia programu Mieszkanie Plus, m.in. w obszarze optymalizacji kosztów, ale także wyzwanie dla projektujących.

Architekci biorący udział w konkursie na dom modelowy w programie Mieszkanie Plus podczas konferencji spotykali się z producentami oferującymi nowoczesne technologie prefabrykowane, żeby nawiązać bezpośrednie kontakty. Do konkursu zgłosiło się ponad 150 pracowni architektonicznych z całej Polski (ta liczba może się zwiększyć, we czwartek mija termin zgłaszania ich ofert) oraz 46 producentów prefabrykatów - wśród nich 10 producentów innowacyjnych systemów stropowych SMART i VECTOR, zrzeszonych w grupie STROPY.pl. Podczas konferencji grupę reprezentowały firmy KONBET Poznań oraz NOVODO. To pierwsza w Polsce konferencja w takiej formule: spotkania odbywały się będą w 10 minutowych sesjach.

Celem konkursu BGK Nieruchomości dla architektów jest wypracowanie innowacyjnych pomysłów konstrukcyjnych i nowatorskich rozwiązań technologicznych, które zapewnią wysoką jakość budynków powstających w programie Mieszkanie Plus przy stosunkowo niskim koszcie budowy.

Zapraszamy wszystkich architektów i projektantów do zapoznania się z naszą ofertą specjalną pod kątem programu Mieszkanie Plus:

Informacji w imieniu wszystkich producentów STROPY.pl udziela:

Szymon Kapela
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 519 302 141

Dlaczego wybór odpowiedniego stropu jest tak istotny?

Wybór odpowiedniego systemu stropowego, jaki zamierzasz zastosować w swoim domu to jedna z najważniejszych decyzji podczas całej budowy. Postaramy się pomóc Tobie w podjęciu decyzji. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedniego Partnera i wyślesz zapytanie, a bezpłatnie wycenimy strop.

Pamiętaj - wycenimy Twój projekt zupełnie za darmo!
Wystarczy, że prześlesz nam swoje zapytanie, które trafi do jednego z producentów stropów.

Grupa producentów stropów - STROPY.pl pokrywa obszar całej Polski:

BETMIX Trzebiatów, FABRYKA STROPÓW Konarzyce, HENKOR Topólka, KONBET Poznań, KERAMZYT
SYSTEM
Szczecin, LUBAR Rybnik, NOVODO Kraków, STROPY Kielce, STROP-HURT Ożarów Mazowiecki, TADEJ Chróścice, BUMIS Klwów

Kontakt:
Szymon Kapela
Specjalista ds. Marketingu
tel.: +48 519 302 141    |    s.kapela@konbet.pl

Mapa partnerów STROPY.pl

Mapa producentów stropów - Partnerów grupy STROPY.pl


Powered by JS Network Solutions