Kolejny producent dołączył do grupy STROPY.pl

Firma TADEJ dostarczy innowacyjne stropy na terenie województwa opolskiego Firma TADEJ dostarczy innowacyjne stropy na terenie województwa opolskiego

Naszym celem jest nieustanny rozwój i dostarczanie innowacyjnych systemów stropowych w każdej części Polski. Wiemy, jak ważny jest rozpoznawalny, lokalny dostawca prefabrykatów i asortymentu uzupełniającego stropy, dlatego do naszej grupy dołączył kolejny producent.

Niedawno za sprawą firmy z Kielc - STROPY-KIELCE objęliśmy województwo świętokrzyskie. Od kilku dni, doskonałe systemy stropowe mogą Państwo bezpłatnie porównać, wycenić i zamówić również w województwie opolskim. Witając firmę TADEJ, producenta prefabrykatów betonowych oraz sieć hurtowni budowlanych, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że dzięki firmie TADEJ będą Państwo kolejnymi, zadowolonymi Klientami, którzy przez długie lata cieszyć się będą będą doskonałym stropem w swoim domu lub innej inwestycji.

Dlaczego wybór odpowiedniego stropu jest tak istotny?

Wybór odpowiedniego systemu stropowego, jaki zamierzasz zastosować w swoim domu to jedna z najważniejszych decyzji podczas całej budowy. Postaramy się pomóc Tobie w podjęciu decyzji. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedniego Partnera i wyślesz zapytanie, a bezpłatnie wycenimy strop.

Pamiętaj - wycenimy Twój projekt zupełnie za darmo!
Wystarczy, że prześlesz nam swoje zapytanie, które trafi do jednego z producentów stropów.

Grupa producentów stropów - STROPY.pl pokrywa obszar całej Polski:

BETMIX Trzebiatów, FABRYKA STROPÓW Konarzyce, HENKOR Topólka, KONBET Poznań, KERAMZYT
SYSTEM
Szczecin, LUBAR Rybnik, NOVODO Kraków, STROPY Kielce, STROP-HURT Ożarów Mazowiecki, TADEJ Chróścice, BUMIS Klwów

Kontakt:
Szymon Kapela
Specjalista ds. Marketingu
tel.: +48 519 302 141    |    s.kapela@konbet.pl

Mapa partnerów STROPY.pl

Mapa producentów stropów - Partnerów grupy STROPY.pl


Powered by JS Network Solutions