WSPARCIE DLA PROJEKTANTÓW - PROGRAM PARTNERSKI SMART

Program Partnerski SMART został tak skonstruowany, by dać jak najwięcej korzyści projektantom konstrukcji. Jeśli w swoich projektach używają Państwo naszych produktów stropowych - zachęcamy do podpisania umowy, która do niczego nie zobowiązuje. Uzyskają Państwo szereg korzyści oraz darmowe oprogramowanie.

KORZYŚCI PROGRAMU PARTNER SMART:

  • PEŁNA DOKUMENTACJA TECHNICZNA OFEROWANYCH PRODUKTÓW
  • BEZPŁATNE INTUICYJNE OPROGRAMOWANIE DLA AUTOCADA, ZWCADA ORAZ GSTARCADA DO PROJEKTOWANIA STROPÓW
  • FACHOWA POMOC KONSTRUKTORA PRZY PAŃSTWA PROJEKCIE
  • KSIĄŻKA DOC. DR INŻ. ARTURA KISIOŁKA – RYNEK STROPOWY W POLSCE
  • UNIKATOWA KOLEKCJA 6 KUBKÓW – ŚWIATOWI ODKRYWCY
  • BEZPŁATNE ZAPROSZENIA NA NASZE SZKOLENIA I EVENTY
  • WYMIERNE KORZYŚCI FINANSOWE – BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ

APLIKACJE DO PROJEKTOWANIA STROPÓW

Aplikacja VECTOR, SMART i TERIVA PANEL są narzędziem w postaci bezpłatnej nakładki na programy typu CAD (ZwCAD, AutoCAD i GstarCAD), które w prosty i intuicyjny sposób pozwolą Państwu wprojektować stropy panelowe TERIVA PANEL, VECTOR oraz SMART, przy równoczesnym zachowaniu założeń producenta.

Za czytelnym i intuicyjnym menu programu, kryją się algorytmy, które czuwają nad poprawnym i ekonomicznym rozkładem płyt na stropowanych powierzchniach. Program prócz tworzenia części rysunkowej rozkładu płyt, pomaga również w tworzeniu zestawień, co pozwala uniknąć błędów na etapie zliczania i zamawiania płyt na budowę. Moduł tworzenia zestawień w postaci rysunkowej, pozwala za pomocą kilku kliknięć zwymiarować wycięcia w płytach, co ułatwia ich produkcję.

Najnowsze nakładki VECTOR, SMART i TERIVA PANEL instalują się jednocześnie z jednego instalatora. Nie wymagają aktywacji, wystarczy rozpakować plik .zip i uruchomić plik instalacyjny.

Uwagi prosimy kierować na adres e-mail: s.kapela@konbet.pl.

NIEZBĘDNE INFORMACJE DLA PROJEKTANTÓW

Projektanci i konstruktorzy znajdą tutaj wszelkie potrzebne informacje, pozwalające samodzielnie wprojektować stropy panelowe: VECTOR, SMART, TERIVA PANEL w Wasze projekty.

Instrukcja składowania, montażu i transportu stropów pozwoli Państwu lepiej poznać produkt od strony wykonawcy oraz firmy transportowej.

Prezentujemy wyniki raportu z badania stropów Vector 2 i Vector 3 - obciążenia doraźne, wykonanego przez zespół specjalistów z Politechniki Śląskiej w Gliwicach, pod przewodnictwem prof. Łukasza Drobca.

W marcu 2017 roku dr. Leszek Dulak z Politechniki Śląskiej w Gliwicach przeprowadził badania systemów stropowych, pod kątem akustyki stropów i ich zgodności z obowiązującymi normami. Zachęcamy do pobrania opracowania.

MAMY DLA CIEBIE DARMOWĄ KSIĄŻKĘ NA PODSTAWIE BADAŃ: RYNEK STROPOWY W POLSCE W LATACH 2015 - 2016!

Zachęcamy do wypełnienia ankiety, która pozwoli na kontynuowanie naszych badań.

REFERENCJE, CZYLI CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI

"Na etapie dobierania stropu polecamy stronę www.stropy.pl – można tam zrobić przegląd kilku technologii oraz dokonać ich wyceny. Zrobiliśmy przegląd obecnie dostępnych produktów na rynku razem z wycenami: bazowy strop gęstożebrowy Teriva (gr. 30cm), stropy typu filigran np. Vector, stropy z płyt strunobetonowych (strop Smart). Tylko jeden typ spełniał wszystkie nasze wymagania - lekki strop panelowy Smart."

ADAM DŁUGOSZEWSKI

Projektant / ProjektStodola.pl
"Wysoka jakość produktów, możliwości logistyczne, terminowość dostaw oraz doradztwo i zaangażowanie pracowników pozwalają mi zarekomendować KONBET Poznań, członka grupy STROPY.pl jako wiarygodnego partnera w biznesie"

JAKUB PYŻALSKI

Prezes Zarządu / Family House Sp. z o.o.
ZAUFALI NAM
OGÓLNOPOLSKA DOSTĘPNOŚĆ

BETMIX Trzebiatów, FABRYKA STROPÓW Konarzyce, HENKOR Topólka, KONBET Poznań, KERAMZYT SYSTEM Szczecin, LUBAR Rybnik, STROP-HURT Ożarów Mazowiecki, TADEJ Chróścice, BUMIS Rdzów, WINECKI Wręczyca Wielka, MAZUR Kurzętnik, DS HOUSE Lublin, WALBET Jadwisin, RAK-BUD Białystok, SOLBET Kolbuszowa

TOP