ILE KOSZTUJE STROP? WYCENIMY TWÓJ PROJEKT

Logo STROPY.pl

Wspólnie z producentami i dystrybutorami stropów, przygotowaliśmy dla Państwa bezpłatną wycenę Waszego stropu.

Wystarczy, że wypełnią Państwo formularz, a otrzymają kompleksową wycenę stropu dla Państwa projektu.

Strop to jeden z ważniejszych elementów konstrukcyjnych domu. Dlatego doradzimy Państwu, jaki najlepszy strop wybrać do Waszego projektu. Wszystko po to, aby budowany dom Waszych marzeń był jak najbardziej komfortowy, nowoczesny i bezpieczny.

Rekomendujemy zastosowanie nowoczesnych stropów prefabrykowanych, zamiast bardzo drogiego stropu żelbetowego wylewanego lub przestarzałego rozwiązania jakim jest strop typu Teriva. Proponowane rozwiązania pozwolą Państwu zaoszczędzić czas i przede wszystkim pieniądze oraz zminimalizować ryzyko wystąpienia błędów wykonawczych bezpośrednio na budowie.

Zalety stropów prefabrykowanych:

  • Szybki montaż stropu, 100m2 w 2 godziny!
  • Niższy koszt całkowity
  • Możliwość ukrycia instalacji w stropie
  • Minimalizacja ryzyka błędów wykonawczych
  • Brak zwrotów palet i pustaków

Ofertę przygotuje dla Państwa producent stropu, najbliższy Państwa inwestycji. Oferujemy kompleksowe podejście do tematu stropu, dlatego zawsze proponujemy nie tylko sam produkt, ale i transport wraz z montażem.

Po wypełnieniu formularza, skontaktuje się z Państwem przedstawiciel najbliższego producenta stropów, aby przedstawić możliwe rozwiązania, jakie można zastosować w Państwa projekcie. Następnie otrzymają Państwo kompleksową wycenę Waszego stropu.

FORMULARZ - BEZPŁATNA WYCENA STROPU

 
 
 
  
Wyrażam zgodę na kontakt w celu wyceny stropu z załączonego projektu domu.
 

TOP